Lada Josef (Hrusice 1887 - 1957 Praha)
Velikonoce, signováno a datováno ve štočku vpravo dole Jos. Lada 38, ofset/papír, 62 x 47 cm, poškozeno, pasparta, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |